KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12894611
nr 1289 4611
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 242/360, daterad 1972, Slussen. Motivet: 17x57 cm
Kondition: skadat glas,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:39:30
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén